Věrnostní program pro registrované zákazníky

 

Základní informace a podmínky věrnostního programu pro registrované zákazníky e-shopu PohádkovýDomov.cz

Vážení zákazníci, jelikož si Vás velmi vážíme, připravili jsme pro Vás nový věrnostní program - sbírejte body (kredity) za Vaše nákupy, které můžete použít při Vašem příštím nákupu.

 

Bodový (kreditní) systém věrnostního programu

Bodový systém je odměna za Váš nákup na našem e-shopu PohádkovýDomov.cz. Vaší odměnou jsou získané body (kredity), které můžete uplatnit při Vašem příštím nákupu. Za každých Vámi zaplacených 30,- korun Vám bude přičten 1 bod. Hodnota jednoho bodu je 1,-Kč.

 

Jak uplatnit nasbírané body (kredity)?

Věrnostní program je k dispozici pouze registrovaným zákazníkům PohádkovýDomov.cz. Jako poděkování za Vaši registraci Vám bude na Váš účet připsáno 50 kreditů. Dalších 20 kreditů můžete získat, pokud se zároveň přihlásíte k odběru novinek.

Pokud vložíte do nákupního košíku jakékoliv zboží z nabídky PohádkovýDomov.cz a máte na Vašem účtu dostatek bodů (kreditů), tak se Vám zobrazí možnost zakoupení zboží z "Bonusové nabídky Věrnostního programu".

Za zboží z Bonusové nabídky zaplatíte sníženou cenu v Kč + kredity, které se Vám odečtou z Vašeho účtu.

Věrnostní body (kredity) nejsou převoditelné nebo vyměnitelné za hotovost.

 

REGISTRACE - POHÁDKOVÝDOMOV.CZ

 

Jak získat Vaše věrnostní body (kredity)?

Body (kredity) se přičítávají na Váš účet po každé vyzvednuté objednávce. Podmínkou pro získání i následné čerpání bodů je být přihlášen jako registrovaný uživatel

 

Reklamace zboží zakoupeného přes Věrnostní program PohádkovýDomov.cz

1. Pokud jste zboží zakoupili přes Věrnostní program PohádkovýDomov.cz a budete chtít do 14 dní odstoupit od smlouvy, tak:

- základní podmínky pro odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů naleznete ZDE

- musíte vrátit celou objednávku (nejde vrátit pouze některé zboží) s tím, ze uplatněné body (kredity) Vám přičteme zpět na Váš účet, jakmile vrácené zboží obdržíme

2. Pokud jste zboží zakoupili přes Věrnostní program PohádkovýDomov.cz a budete ho chtít reklamovat, tak:

- vrácení zboží se řídí Reklamačním řádem pro spotřebitele, který naleznete ZDE

- pokud bude reklamováno zboží zakoupené za uplatněné body (kredity) a nebude vyměněno za bezvadné, zaplacená částka vám bude poukázána na bankovní účet a vrácené kredity Vám přičteme zpět na Váš účet. Za body (kredity) nelze vrátit peníze. 

 

Jak dlouho jsou body platné?

Neuplatněné body (kredity) Vám zůstanou na kontě pro příští nákup a jsou platné po dobu 12 měsíců od vyzvednuté/zaplacené objednávky.

 

Všeobecné podmínky bodového systému

Minimální hodnota objednávky pro uplatnění nasbíraných bodů musí být 450,- Kč. 

Vyhrazujeme si právo měnit podmínky Bodového (kreditního) systému PohádkovýDomov.cz, proto prosím sledujte tuto naší stránku pravidelně.

Přihlášení

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

 Vice info